O nás

 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

  TOP TIPS a časopis CRISP je výsedkom dlhoročnej spolupráce s výrobcami počítačov a digitálnej techniky. Začalo to niekedy v roku 1998 spoluprácou s prestížnym českým časopisom CHIP a pokračovalo (od roku 1999) spoluprácou a tvorbou odborného časopisu PCSPACE. 

 

 Bolo to obdobie, kedy osobný počítač vlastnilo len niekoľko domácností. Notebook bol len pre vyvolených, aj preto, že stál neuveriteľných plus mínus 100 000 Sk. A tablety? Áno, tablety už existovali, avšak nemali také možnosti použitia, ako ich poznáme dnes a záujem o ne bol ešte menší ako malý :-).

  Za toto obdobie našimi rukami prešlo veľa dobrých i menej dobrých produktov, ak chceme byť diplomatický. Niektoré novinky nás uchvátili, niektoré sme označili za „super :-) “, niektoré len „ok :-| “. 

Čo je však jednou z najpozitívnejších zmien? Že sa všetky tie úžasné (i nemej úžasné) veci stali prístupnými. Používateľsky, cenovo, dizajnovo. Veci sa neuveriteľne zmenšili a naše dnešné telefóny majú neporovnateľne vyšší výkon, kvalitnejší displej, väčší úložný priestor ako už spomínané notebooky za 100 000 Sk (3 300 EUR) z roku 2000.

 

TOP TIPS je miestom prémiových zariadení a produktov.
Snažíme sa vyberať len tie, o ktorých si myslíme, že patria do vyššej ligy. Je nereálne všetky otestovať, ale využívame všetky naše znalosti, i osobné kontakty na to, aby naša ponuka čo najviac zodpovedala vyšším nárokom klientely. 

     
 
  TOP TIPS je miesto, kde sa môžete okrem samotnej techniky nechať inšpirovať aj dizajnérskymi kúskami svetových luxusných módnych značiek akými sú GUCCI, PRADA, BURRBERY, FENDI, Calvin Klein, Versace, a ďalší. Aj preto sme pre vás pripravili VIP klub, ktorý vám otvára dvere k výhodnejším ponukám kvalitného oblečenia svetom uznávaných luxusných značiek.
 
  TOP TIPS je miesto, kde pre vás tvoríme časopis CRISP, online magazín plný pekných vecí, recenzií, ale i rád tipov, či iných zaujímavých tém. Časopis CRISP je bezplatný a nájdete v ňom, len tie produkty, ktorým veríme a ktoré by sme si sami kúpili. Časopis CRISP môžete odoberať e-mailom, stačí zadať adresu do kolónky „Novinky e-mailom“ v spodnej časti hlavnej stránky a aktuálne vydanie budete mať medzi prvými.