Len pre „horných 10 000“? Nie, pre všetkých.

 
 
 
Úvod > Články > Len pre „horných 10 000“? Nie, pre všetkých.
 

Len pre „horných 10 000“? Nie, pre všetkých.

Poznáte to. Módne trendy dnes vedia nekompromisne bičovať peňaženky, či už naše vlastné alebo rodičov detí a tínedžerov. Vypukne „boom“, akýsi „módny ošiaľ“ bublina, ktorá sa nesie nad hlavami a kto na nej neletí nie je „IN“. 

 
Ale čo ak táto bublina spľasne? A ona skôr, či neskôr spľasne. Dá sa tomu vôbec zabrániť? 
 
Áno, aj nie. Trend nezastavíte. Človek bude vždy túžiť a chcieť mať pekné, štýlové veci a to aj vtedy, keď ich nie až tak potrebuje. Je to v zásade skvelá vlastnosť, pretože nás posúva dopredu. Na strane druhej, nemusíme nákupnému ošiaľu podľahnúť ihneď. Stačí sa rozhliadnuť okolo seba.
 
Ľudia v Bang & Olufsen milujú hudbu. Nie od včera, ale už asi 90 rokov spájajú ten najkvalitnejší materiál a jedinečný nadčasový dizajn so zvukom. Tak, aby ste si hudbu vychutnali do posledného detailu. Presne tak, ako ju autor skomponoval. Bez skreslenia. Presne tak, ako interpret chcel, aby ste skladbu počuli. 
 
Slúchadlá BeoPlay spája filozofia Bang & Olufsen. Dokonalá kvalita, precíznosť a láska k hudbe. Pravá koža pri modeloch H6 a H8 nepodlieha času, práve naopak, čím viac ich nosíte, tým lepšie vyzerajú. Pamäťová pena slúchadiel je odetá do jahňacej kože, pre ten najvyšší komfort pri počúvaní. Flexibilita, prispôsobivosť, originálny dizajn a potom už len skvelá hudba, taká autentická, ako si len dokážete predstaviť. 
 
Kompletné portfólio slúchadiel BeoPlay nájdete na stránke www.toptips.sk.
V sekcii BANG & OLUFSEN territory.